BIGBANG Promises To Return As 5 Members As They Wrap Up Japanese Dome Tour

بیگ بنگ در آخرین دم تور ژاپن خود قول داد که به عنوان یک گروه ۵ نفره بازخواهند گشت.

چهار عضو گروه بیگ بنگ تور “BIGBANG JAPAN DOME TOUR 2017 – LAST DANCE” را به پایان رساندند و قول دادند که به عنوان گروه ۵ نفره همراه با تاپ بازخواهند گشت.

آخرین دم تور گروه بیگ بنگ در Kyocera Dome اوساکا برگزار شد، و از آنجایی که اولین دم تور گروه بیگ بنگ در تاریخ ۲۳ نوامبر سال ۲۰۱۲ در این مکان برگزار شده است معنی بسیار مهمی برای بیگ بنگ داشت. برای چهار روز متوالی از ۲۱ تا ۲۴ دسامبر، ته یانگ، جی دراگون، دسونگ و سونگری برای بیش از ۵۰ هزار طرفدار اجرا داشتند.

در طول کنسرت جی دراگون گفت، “ما میخواستیم که شماها رو اینجا ببینیم. ما در طول تور از دیدن شما بسیار خوشحال بودیم و لذت بردیم. همانطوری که بهار بعد از زمستان فراخواهد رسید، ماهم میخواهیم شما رو در آینده نزدیک ببینیم، پس سالم بمونید و توی این زمان ناراحت و غمگین نشید. ما ۵ عضو گروه بیگ بنگ آرزوی شادی شما رو داریم، بخاطر اینکه شما منبع انرژی ما هستید. اگرچه ما بخاطر روزی که دوباره باهمدیگر باشیم زندگی رو میگذرونیم، مطمئنیم که اون روز خیلی زود فراخواهد رسید. بخاطر اینکه عشق ما هیچوقت تغییر نمیکند. خیلی ازتون ممنویم. ما به عنوان یک گروه ۵ نفره برمیگردیم.”

ته یانگ نیز گفت، “من بعد از این تور خیلی ناراحت خواهم شد، بخاطر اینکه زمان زیادی نداریم که شماها رو ببینیم. لطفا تا روزی که دوباره جلوی شما بایستیم منتظرمون بمونید. خیلی خیلی زیاد ازتون ممنونم. زمانهایی که ما کنار هم بودیم و آهنگ هایی که باهمدیگه خوندیم برای همیشه تو خاطر ما (اعضای گروه) میمونه.” سونگری ادامه داد، “ازتون خیلی ممنونیم. دوباره میبینیمتون،” دسونگ گفت، “نمیتونم برای شروع دوباره امون صبرکنم”.

بعد از این کنسرت، ته یانگ در اکانت اینستاگرام خود عکس های کلاژ شده از هر ۵ عضو گروه که مرتبط به اجراهایشان در کشور ژاپن بود را به اشتراک گذاشت. او همچنین عکس و ویدیوهایی از آخرین کنسرتشان که طرفداران با استفاده از دستبند های LED جمله ی “BIGBANG IS VIP” را ایجاد کرده بودند را به اشتراک گذاشت.

با آخرین دم توری که به پایان رسید، بیگ بنگ اولین هنرمند خارجی خواهد بود که در طول ۵ سال اخیر در کشور ژاپن دم تور برگزار میکند و توجه ۴٫۲۰۵٫۵۰۰ طرفدار را به خود جلب کرده است. بیگ بنگ در تاریخ های ۳۰ و ۳۱ دسامبر در Gocheok Sky Dome شهر سئول کنسرت خود را برگزار خواهند کرد.

Source: Soompi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.