WINNER To Perform BIGBANG’s “Haru Haru” At 2017 SBS Gayo Daejun

گروه وینر ورژن جدیدی از آهنگ “Haru Haru” گروه بیگ بنگ را در جشنواره ی موسیقی “Gayo Daejun” به اجرا خواهند گذاشت.

وینر با بازسازی دوباره ی آهنگ محبوب “Haru Haru” از گروه بیگ بنگ در جشنواره ی موسیقی “Gayo Daejun” در تاریخ ۱۲/۲۵ اجرا خواهد کرد.

وینر در حال حاضر خیلی جدی درحال آماده سازی استیج ویژه و کاملی از کاور آهنگ محبوب گروه بیگ بنگ است. گروه وینر با اضافه کردن رنگ موسیقی خود به آهنگ “Haru Haru” ورژن ۲۰۱۷ این آهنگ را به نمایش خواهند گذاشت.

هنگامی که آهنگ “Haru Haru” از گروه بیگ بنگ منتشر شد، بخاطر لیریک قوی مورد عشق و توجه زیادی قرار گرفت. و همچنین همکاری جی دراگون و موزیسین ژاپنی Daishi Dance به یک بحث داغ تبدیل شد و این آهنگ صدر چارت های موسیقی را به خود اختصاص دهد.

از آنجایی که آهنگ اورجینال “Haru Haru” بسیار محبوب است، توجه ها و انتظارات از ورژن گروه وینر برای این آهنگ در حال بالا رفتن است. در سال جاری گروه وینر به یک گروه ۴ نفره تبدیل شد و در واقع وینر یک گروه دوباره متولد شده است.

آنها از طریق بازگشتشان با آهنگ “Really Really”، رنگ جدیدی از موسیقی خود را به نمایش گذاشتند و نه تنها عشق زیادی دریافت کردند بلکه با فعالیت های فردی خود به محبوبیت زیادی دست پیدا کردند.

از آنجایی که دو آهنگ “Really Really” و “Love Me Love Me” مورد توجه و عشق بسیاری از طرفداران قرار گرفته است، گروه وینر با شرکت در فستیوال های آخرسال به فن سرویس دادن خود ادامه می دهد. آنها استیج ویژه ای در۲۵ ماه دسامبر در جشنواره ی “SBS’s Gayo Daejun” خواهند داشت و به دنبال آن روز ۳۱ دسامبر در جشنواره ی “MBC’s Gayo Daejun” نیز اجرا خواهند داشت.

Source: Naver Via YGunited

يک ديدگاه براي “WINNER To Perform BIGBANG’s “Haru Haru” At 2017 SBS Gayo Daejun

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.