WINNER’s Song Mino Impresses Kang Ho Dong With His Talented Drawings On “Kang’s Kitchen

سونگ مینو از وینر استعداد هنری خودش را بار دیگر با طراحی لوگوی Kang’s Kitchen به اثبات رساند.

در ۵م دسامبر قسمتی از برنامه ی Kang’s Kitchen پخش شد که نشان میداد اعضا سخت تلاش میکنند تا خودشان را برای باز کردن یک رستوران آماده کنند. اعضا به جزیره ی ججو رسیدند، مکان رستوران خودشان، که سونگ مینهو نقاشی خودش را کشف کرد. کانگ هو دونگ به طور آشکار از مهارت هنریه مینو سوپرایز شد و پرسید که آیا مینو واقعاً خودش نقاشی را کشیده است.

عوامل برنامه از مینو خواستند تا یک نقاشی از لوگو رستوران طراحی کند. بعد از تلاش های بسیار، او بالاخره توانست کاریکاتور کانگ هو دونگ را بکشد.

در روز افتتاحیه ی رستوران، مینو با استفاده از رنگ های مختلف گچ بر روی تخته سیاه منوی رستوران را کشید. او حتی عکس غذاهای رستوران را هم نقاشی کرد، کانگ هو دونگ کار مینو رو با گفتن “سووگ” تحسین کرد.

توانایی هنری مینو قبلا در Youth Over Flowers به نمایش گذاشته شده بود. در قسمت ۱۴م نوامبر، عوامل برنامه و مینو نقاشی های او را در رستوران Kang’s Kitchen قرار داده بودند. این عضو وینر قبلاً نیز دو تا از نقاشی های خود را در اینستاگرام شخصی خودش قرار داده بود.

رستوران کانگ شروع فوق العاده ای را برای قسمت اول داشتند. اولین قسمت شامل کابلی، ماهواره، و IPTV  ریتینگ بیننده ی ۵٫۴% را داشت که در بالاترین درصد خود به ۵٫۹% نیز رسید که بیننده های آن بین ۲۰-۴۹ ساله بودند و در بین برنامه هایی که همزمان به پخش میرسید رتبه ی اول را به دست آورد.

Source: Soompi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.