Tickets to Big Bang’s concert is the most popular by international tourists visiting Korea

سرویس فروش بلیت StubHub در ۵م دسامبر آشکار کرد که،  “بلیت های کنسرت بیگ بنگ که در ژانویه و در دُم Gocheok Sky در سئول برگزار شد بیشترین ایونت فروخته شده در نیمه اول ۲۰۱۷ دربین توریست ها بود.”

طبق گفته ی StubHub کنسرت بیگ بنگ تحت عنوان ‘BIGBANG10 THE CONCERT : 0.TO.10 FINAL IN SEOUL’ بیشترین ایونت محبوب بوده که ۷۲% درصد فروش بلیت از طرف خارجی ها بوده است. به دنبال آن اجرای Coldplay در کره در ماه آوریل همینطور محبوب بوده است، همچنین کنسرت ۲PM در فوریه، کنسرت BTS و کنسرت SM Town Live in Seoul 2017 نیز از ایونت های محبوب در بین طرفداران بین المللی بوده است.

در طول نیمه اول ۲۰۱۷ توریست ها از ژاپن بیشترین خرید بلیت را در بین خارجی ها داشتند و به دنبال آن، آمریکا، بریتانیا، کانادا و آلمان نیز بیشترین خرید بلیت را داشته اند.

در طرفی دیگر، ایونت بین المللی که طرفداران کره ای بیشتر خریداری کرده اند مسابقات فوتبال بین رئال مادرید و بارسلونا در بهار گذشته بوده است. محبوبت ترین ایونت بین المللی که توسط کره ایا خریداری شده برای بلیت های بازی رئال مادرید، آرسنال، منچستر یونایتد، بارسلونا و چلسی بوده است.

چو هیون جون از StubHub کره گفت، “با بالا رفتن موج کره ای، توریست های زیادی علاقه مند هستند تا از کره دیدن کنند، تا در کنسرت ها و ایونت های مربوطه شرکت داشته باشند.”

Source: Allkpop

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.