Zion.T Talks About His Collaboration With Lee Moon Sae And His Hopes To Appear On More Variety Shows

زایون تی در رابطه با احتمال حضور در برنامه های تلویزیونی در آینده، همینطور تجربه ی کار کردن با خواننده ی افسانه ای و قدیمی لی مون سه صحبت کرد.

این خواننده در ۴م دسامبر شوکیسی را به مناسبت انتشار آهنگش Snow با همکاری لی مون سه برگزار کرد. این دو خواننده در واقع قبلا نیز با همدیگر در برنامه ی Fantastic Duo در سال گذشته اجرا کرده بودند، و از آن موقع با هم در ارتباط هستند.

وقتی از او پرسیده شد که در مورد این همکاری چه حسی دارد، زایون تی گفت، “این واقعاً باعث افتخاره. او از آن نوع آدم هایی است که هر کسی که در این عرصه موسیقی کار میکند او را سر لوحه قرار میدهد، و او کسی است که به شکل گیری حال حاضر موسیقی کره کمک کرده است. من تمام جرات خودم رو به خرج دادم و از او پرسیدم که آیا دوست دارد با من همکاری کند و او گفت “من منتظر آهنگی مثل این بودم بیا انجامش بدیم” واقعا باعث افتخار بود که چنین چیزی رو شنیدم.”

با چنین همکاری فوق العاده ای، طرفداران زایون تی ممکن است امیدوار باشند که این دو خواننده بر روی استیج اجرا داشته باشند. با این حال، زایون تی اعلام کرد که او قصدی برای حضور در برنامه های موسیقی ندارد اما گفت که در حال ضبط برنامه های تلویزیونی است. او گفت، “من میخوام کسی بشم که بیشتر در دسترس عموم قرار بگیرد. زیاد نمیدونم که چطور باید اینکار رو بکنم، اما این چیزی هست که میخوام انجام بدم.”

زایون تی همچنین اعتراف کرد، “راستش، من این حس رو دارم که برنامه های تلویزیونی برای من مثل لباسی هستند که بهم نمیان. من جلوی دوربین یخ میزنم. اما امیدوارم در برنامه های تلویزیونی مثل یو هی یول یه روزی حرفه ای بشم و کمی تجربه کسب کنم تا راحت تر باشم.”

زایون تی و لی مون سه آهنگ جدید خودشان به نام Snow را در ۴م دسامبر منتشر کردند.

Source (۱) (۲) Via Soompi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.