“Monster Vocal”…BANG YE DAM Revealed From YG’s Jewel Box

“هیولای آواز”… بنگ یدام از جعبه ی جواهرات وای جی نشان داده شد.

در قسمت اخیر برنامه ی “Stray Kids” که ۲۱ نوامبر پخش شد، اولین دور نبرد بین کارآموزان JYP و YG شکل گرفت.

JYP و YG قبلا ۴ رقابت در مقابل یکدیگر داشتند، از جمله مسابقات بین SE7EN و RAIN دو گروه  BIGBANG و ۲PM و گروه های WINNER و iKON در مقابل GOT7 و DAY6. پارک جین یونگ با گفتن، “یانگ هیون سوک فکر میکند تیمش بهتر کار میکند ولی کمپانی ما برنده ی تمامی رقابت ها بوده است” اعتماد به نفس خود را نشان داد.

پارک جین یونگ همچنین با گفتن، “این نبرد غرور است”، “اگرچه من با یانگ هیون سوک دوست هستم، ولی این رقابت سنتی بین کمپانی های ماست، ما مجبوریم تاجایی که میتوانیم پیروز باشیم”، نشان از عزم راسخ خود برای پیروزی داد. او برای مباره با وای جی تلاش زیادی کرده است، همچنین ارزیابی ماهانه را نیز خودش انجام داده است.

اولین راند اجرای وای جی را بنگ یدام انجام داد. بنگ یدام با حضور در برنامه ی “K-Pop Star 2″، مورد توجه بسیاری از بیننده ها قرار گرفت. پارک جین یونگ بنگ یدام را یک رقیب سطح بالا خطاب کرد و گفت، “از اونجایی که خیلی خوشتیپ شدی، تقریبا نمیتونستم بشناسمت، مطمئنم که در آواز خوندن هم همنقدر پیشرفت کردی”.

ریس یانگ علاقه ی خود به بنگ یدام را نشان داد. او بنگ یدام را با این عنوان “همه ی شما میشناسیدش، بنگ یدام” معرفی کرد و او را برای انجام اجرایش به بهترین نحو ممکن ستایش کرد و گفت، “از آنجایی که او در برنامه ی “K-Pop Star 2” واقعا محبوب بود، مردم در مورد بنگ یدام خیلی کنجکاو بودند. من میخواستم استعداد آواز خواندن او را به نمایش بگذارم و به اونها بگویم، “اون خیلی فراتر رفته”، او همچنین درسش هم عالیه، من شنیدم که توی مدرسه اش جز افراد ممتازه”.

بنگ یدام قبل از اجرایش گفت، “من خیلی تحت فشار بودم، نمیخواستم مردم رو ناامید کنم، میخواستم نشون بدم که چقدر پیشرفت کردم.”. اگرچه او باید تحت فشار قرار بگیرد، چون همه توجه ها به سمت اوست، او توانایی های خود برای به روی صحنه رفتن را نشان داد.

بنگ یدام کسی که ۴ سال پیش در نگاه عموم قرار گرفته بود، آهنگ “There’s Nothing Holdin’ Me Back” از شان مندز را برای اجرای انفرادی خود انتخاب کرد. اگرچه این اجرا فقط یک اجرای ساده بود، ولی او با توانایی های بسیار زیادش در آواز خواندن همه را غرق تماشای اجرایش کرد.

حتی پارک جین یانگ از پیشرفت بنگ یدام شگفت زده شده بود. او به شدت بنگ یدام را ستایش کرد و گفت “بنگ یدام، بنگ یدام ـه”. اجرای بنگ یدام به قدری کامل بود که تنش را در بین اعضای برنامه ی “Stray Kids” به وجود آورد. تماشاگران از پیشرفت بنگ یدام که در تلویزیون دیده میشد، شگفت زده شده بودند. بیننده ها مشتاقانه منتظر سلاح بعدی وای جی – و اجرای بینگ یدام در راند دوم و سوم این رقابت هستند.

Source: YG Life

2 دیدگاه برای ““Monster Vocal”…BANG YE DAM Revealed From YG’s Jewel Box

  1. vip

    چقدر زود بزرگ شد !!! اصلا فکرشو نمیکردم انقدر مرد شده باشه!!!مگه همین یه هفته پیش یه بچه فسقلی نبود؟؟؟؟ 😐😐😐😐😐

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.