CL, Taeyang, And Oh Hyuk Show What They’re Like Offstage In Teaser For New Variety Show

سی ال، ته یانگ و اوه هیوک در تیزر برنامه ی سرگرمی جدید شبکه ی tvn کارهایی را که دوست دارند خارج از استیج انجام دهند را نشان دادند.

تیزر برنامه جدید شبکه tvn با نام”my job is singer_their double lives” که با نام “double life” شناخته شده است، پخش شد.

هدف این برنامه ی سرگرمی موسیقیایی نشان دادن زندگی روزمره ی هنرمندان معروف و کارهایی که روی استج و خارج از استیج دوست دارند انجام دهند، است. همچنین مشخص شده است که مجری ها کوش، یو سویون، دفکون و جونگ هیونگ دون هستند.

تیزر برنامه با اشاره به شخصیت هر خواننده شروع میشود. ما شاهد آرامش معروف اوه هیوک و عدم پاسخ به سه بار سوال منیجرش درمورد احساسش از اولین برنامه اش هستیم. در نهایت منیجرش التماس میکند:” تو باید حرف بزنی، میدونی!”

ته یانگ همانطور که  آواز میخواند و زمزمه میکند شخصیت دوستانه و بازیگوشانه اش را نشان میدهد . عشق معروفش به پیژامه که قبلا توجه زیادی را از طریق برنامه “i live alone” به خود جلب کرده بود نیز مختصرا ظاهر میشود.


همچنین میبینم که سی ال به عنوان ستاره با طرفدارانش عکس میگیرد و جنبه ی متفاوتی از او را در حین دقتش در آرایش کردن شاهد هستیم.

سپس مصاحبه ی کوتاهی از هر ستاره نمایش داده میشود. سی ال بطور خلاصه ازکشمکشش در آمریکا میگوید:” همیشه از [ رفتن به آمریکا] تاسف میخورم.”

از ته یانگ درمورد هم شرکتی هایش پرسیده میشود و با حالت نگرانی جواب داد:” چه رین(سی ال) و اوه هیوک… اونها حرف نمیزنند! فکر مکنم من تنها کسی باشم که بیشتر حرف زده.”

ویدیو با مصاحبه ی اوه هیوک پیش میرود، از او درمورد احساسش برای حضور در اولین برنامه ی سرگرمی پرسیده میشود. او فکر میکند و برای مدتی طولانی میگوید:” هووووم…” و آهسته پاسخ میدهد:” امیدوارم سرگرم کننده بشه.”

اولین قسمت برنامه ی “double life” روز ۲۳ نوامبر ساعت ۲۲:۵۰ پخش میشود.

source:soompi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.