“YG, will focus on appearance”… “۳ points” about the first preview of MIXNINE” show

اولین ویدیوی پیش نمایش برنامه تلویزیونی جدید “هان دونگ-چول” تولید کننده “MIXNINE” به نمایش گذاشته شده است تا مجددا مورد توجه قرار گیرد.

اولین ویدیوی پیش نمایش امروز (۲۳ اکتبر) در ساعت ۱۱ صبح در وب سایت رسمی JTBC “MIXNINE” به نمایش گذاشته شد تا انتظارات طرفداران را افزایش دهد.

در پیش نمایش، YANG HYUN SUK، مدیر کل YG Entertainmentو CL که از هیئت داورین هستند و مجری Noh Hong-cheol از بسیاری از کاراموز های شرکت های بزرگ که در حال پرورش ستاره های برتر و کوچک اند، دیدن به عمل اوردند. استادانی که در این برنامه حضور خواهند داشت در پیش نمایش رو نمایی شدند و کنجکاوی بینندگان را برانگیختند.

وقتی YANG HYUN SUK در مورد معیارهایش صحبت کرد گفت: “من روی ظاهر کارآموزان تمرکز می کنم”.
کارآموزان دختری که به اندازه IU و Suzy به لحاظ زمانی دقیق هستند. در یک زمان کوتاه، کارآموزان توانایی خود را در غالب ویدیو نشان دادند بنابراین انتظار می رود که این پیش نمایش بسیاری از بینندگان را فریب داده باشد.

علاوه بر این، جانگ مون بوک، که توانست استعداد خود را در “Super Star K” و “Produce 101 Season 2” در Mnet به نمایش بگذارد، بیننده هارا غافل گیر خواهد کرد.

لازم به ذکر است، یکی از رئیس های یک شرکت موسیقی که به عنوان بزرگترین رقیب یانگ هیون سوک معرفی شد در آخر پیشنمایش حضور داشت. انتظار میره که ترانه سرا بریو برادرز باشه که برای اولین بار استعدادش توسط یانگ هیون سوک کشف شد.
بدیهی است که در صحنه موسیقی رابطه کمی خشک و سرد به نظر برسد،بنابراین رابطه افراد در برنامه استعداد یابی “MIXNINE” این برنامه را جذاب تر هم خواهد کرد.
این برنامه اولین برنامه تلیویزوینی تهیه کننده هان دونگ چول بعد از پیوستنش به وای جی است.
او برنامه های مربوط به موسیقی های مشهوری از جمله “Produce 101” و “Show Me the Money 6” تهیه کنندگی کرده است.
در این برنامه، یانگ هیون سوک ۹ نفر را از ۴۰۰ کاراموز در ۷۰ شرکت در سر تا سر کره را انتخاب خواهد کرد.
این ۹ نفر به عنوان گروه جدید ایدل در کی پاپ دبیوت خواهد کرد و عضو نسل جدید و موج کی پاپ خواهند شد.
رئیس یانگ بهترین گروه را برای داوری انتخاب کرده است، ته یانگ از بیگ بنگ، سی ال، زایون تی و پارک جین یانگ.

تا کنون برنامه های مختلفی برای استعدا یابی وجود داشته است، از جمله K-Pop Star، Super Star K و Produce 101. با این حال، MIXNINE اولین برنامه استعداد یابی است که در آن رئیسی به طور مستقیم از برچسب های موسیقی کم و متوسط برای کشف استعدادهای جدید بازدید می کند. به همین ترتیب، MIXNINE نوع جدیدی از برنامه ها است که یک مفهوم کاملا جدید دارد.
اولین قسمت این برنامه در ۲۹ اکتبر از شبکه JTBC ساعت ۴:۵۰PM پخش خواهد شد.
قبل از شروع پخش، در ۲۸ اکتبر نمایشگاهی در KINTEX درایلسان برگزار خواهد شد تا دست اندرکاران این برنامه و عنوان را اشکار سازد.

source: YG Life

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.