TAEYANG Reveals a Teaser of His Album’s Sub-Title Song “Wake me up”

ته یانگ تیزر عکسی از تایتل ترک آلبوم جدید خود با عنوان “Wake me up” را منتشر کرد.

۱۱ اگوست، شرکت وای جی تیزر عکسی از عنوان تایتل ترک دیگر آلبوم جدید ته یانگ “Wake me up”، را در وبسایت رسمی اش منتشر کرد.

ته یانگ بعد از گذشت ۳ سال با اولین آلبوم سولوی خود باز خواهد گشت. در ۱۶ ماه اگوست وی آلبوم سولوی خود همراه با دو میوزیک ویدیوی “Darling” و “Wake me up” را منتشر خواهد کرد.

در تیزر عکسی که دیروز منتشر شد، ته یانگ با یک ژاکت قرمز پشت به دوربین در پس زمینه ی آسمان آبی ایستاده است. او سرش را پایین انداخته است که طرفداران را برای مفهوم این استراتژی مشتاق تر میکند.

کوش و Joe Rhee از لیبل The Black لیریک “Wake me up” را نوشته اند، و موسیقی توسط کوش، Joe Rhee، و R.TEE تهیه شده است. ته یانگ تاکنون همکاری های زیادی با تدی داشته است، و الان همکاری خود را با اعضای تهیه کنند های The Black گسترش داده است. با تشکر از این همکاری جدید، انتظار میرود که آلبوم جدید او طیف کاملا جدیدی از موسیقی را در بر خواهد داشت.

ته یانگ اظهار داشت، “این آهنگ، آهنگی است که بالاترین حد از سبک جدید آواز خواندنم را به نمایش میگذارد. من همه چیزش رو دوست داشتم، از مفهوم گرفته تا محصول نهایی. مفهوم آهنگ در رابطه با مردی است که دوست ندارد از رابطه ی عاشقانه با معشوقش دست بکشد و بیدار شود.”

ته یانگ از طریق این آلبوم تجربه های زیادی بدست آورده است و این آلبوم جنبه ی دیگر ته یانگ که تاکنون به نمایش نگذاشته است، و بهترین مهارت های آواز خواندنش را به نمایش خواهد گذاشت.

Source: YG Life

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.