JYP Praised BLACKPINK’s Stage on Party People

JYP استیج بلک پینک را در برنامه ی “Party People” ستود.

در برنامه ی “Party People”، بلک پینک با تم “سیاه” و “صورتی” بر روی استیج اجرا کردند.

قسمت ۱۲ اگوست برنامه ی “Party People” با حضور یونگ هوا و بلک پینک پخش شد. آهنگ تازه منتشر شده ی بلک پینک با عنوان “As If It’s Your Last” موفقیت بزرگی کسب کرده است و جونگ یونگ هوا با دومین آلبوم سولوش با عنوان “Do Disturb” بازگشت.

هنگامی که گروه بلک پینک شروع به کار کردند، این گروه کاملا از چشم عموم پوشیده بودند، تاحدی که با عنوان “جعبه ی جواهر وای جی ” خطاب می شدند. خبر مبنی بر حضور بلک پینک در برنامه ی موسیقی JPY با عنوان “Party People” خبری تجعب برانگیزی بود. ضبط این برنامه از قبل انجام شده بود و بلک پینک با دو تم مختلف دو اجرا داشتند. اولین تم ِ اجرای بلک پینک “دختر جذاب” و “سیاه”، و تیم دیگر دوست داشتنی و بامزه “صورتی” بود. بلک پینک هر دو اجرا را بسیار خوب انجام داد و از طرف JYP مورد ستایش قرار گرفتند.

وقتی از آنها پرسیده شد چه تمی را ترجیح می دهند، اعضای بلک پینک بدون هیچ تردیدی “سیاه” را انتخاب کردند. بلک پینک توانستند در اجری “سیاه شان” جنبه ی جذاب خود را نشان دهند، که در طول تبلیغات اخیرشان برای این سینگل منتشر شده نتوانستند نشان دهند.

لباس هایشان هم بسیار متفاوت بود. برای اجرای “سیاه” اعضای بلک پینک تاپ و دامن کوتاهی پوشیدند و رقص قدرتمند شان را نشان دادند. آنها آهنگ “As If It’s Your Last” را اجرا کردند و به دختران جذاب شیرین با چشمان خندان برگشتند جوری که انگار اتفاقی نیفتاده است.

بلک پینک در مورد داستان های پشت پرده ی آهنگشان هم صحبت کردند. آنها در مورد اینکه چگونه آهنگ شروع بکارشان “BOOMBAYAH” ساخته شد و اولین باری که به تلویزیون رفتند صحبت کردند، و در باره ی حادثه ای که سرنوشت این آهنگ را تغییر داد نیز صحبت کردند. گفته شده که حتی JYP از شنیدن این داستان شوکه شده است. میتوانید داستان پشت پرده ی این آهنگ را در برنامه ببینید.

Source: YG Life

3 دیدگاه برای “JYP Praised BLACKPINK’s Stage on Party People

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.