AKMU Becomes No.1 Without Making TV Appearances

اکدونگ میوزیشن بدون هیچ اجرای تلویزیونی جایگاه اول را به خود اختصاص داد.

۲۳ جولای راس ساعت ۸ صبح، آهنگ “DINOSAUR” از اکدونگ میوزیشن جایگاه اول چارت های ریل تایم Soribada، Bugs و Olleh را به خود اختصاص داد.

آهنگ “DINOSAUR” در رابطه با ترس هایی است که لی چانهیوک وقتی پسر بچه بود مجبور به تحمل کردن آنها بود، است. لیریک شاعرانه و صدای واضح لی سوهیون این آهنگ را برای فصل گرم تابستان محیا کرده است.

اکدونگ میوزیشن بدون هیچ اجرای تلویزیونی در سه چارت موسیقی جایگاه اول را به خود اختصاص دادند و محبوبیت خود را به نمایش گذاشتند.

آهنگ های جدید اکدونگ میوزیشن موفقیت بزرگی کسب کردند، و بالاتر از همه، آنها تور چهار ماهه ی ملی خود را ۲۲ جولای با موفقیت به اتمام رساندند.

کنسرت نهایی تور “DIARY” در مرکز AramNuri برگزار شد. اکدونگ میوزیشن د رمجموع ۱۷ کنسرت در ۱۰ شهر سراسر کشور برگزار کردند، و ۲۰ هزار طرفدار به دیدن آنها آمدند.

در کنسرت نهایی آنها گفتند، “ما فقط بهترین مان را انجام دادیم و الان هم وقت انجام دادن کنسرت نهاییمان است. زمان می گذرد، الان خیلی احساساتی شدیم، اما آماده ایم که ازش لذت ببریم. شماهم به ما بپیوندید.”

سپس آنها آهنگ های آکوستیک خود از جمله “DON’T CROSS YOUR LEGS”، “IDEAS”، “HAUGHTY GIRL” را اجرا کردند. در ادامه آهنگ های محبوب خود از جمله “RE-BYE”، “LAST GOODBYE”، “GIVE LOVE” و “۲۰۰%” را با همراهی طرفداران به اجرا در آوردند.

اکدونگ میوزیشن به کنسرت نهایی خود بخش ویژه ای اضافه کردند، و این بخش را “اعمال جوایز” عنوان کردند. ویدوهایی در هر کنسرت پخش میشد و مخاطبان میتوانستند بازیگری لی سوهیون و لی چانهیوک را در سفری که آماده کردند بببینند. لی چانهیوک برنده شد و قدردانی خود را با اجرای آهنگ “Billie Jean” ابراز کرد.

تور “DIARY” در ماه مارس آغاز شد و شامل هشت کنسرت در سئول و کنسرت هایی اضافی در شهر های گوانجو، دائگو، سوان، بوسان، سونگنام، داجون، چانگون، اینچون، و گویانگ بود.

اکدونگ میوزیشند گفتند، “خیلی خوشحالیم که براتون اجرا کردیم. ما اکنون احساس نزدیکی زیادی به شما داریم. ما به سختی کار خواهیم کرد، پس حمایت خودتان را از ما دریغ نکنید.”

قبل از پایان کنسرت، لی چان هیوک با نواختن گیتار آهنگ های “MY DARLING” و “DINOSAUR” را اجرا کردند.

Source: YG Life

 

يک ديدگاه براي “AKMU Becomes No.1 Without Making TV Appearances

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.